МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ КООПЕРАЦІЄЮ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.30857/2415-3206.2022.1.8

Анотація

Вступ. У статті представлено моделювання управління процесами співпраці університетів. Визначено проблемні моменти залежно від даного типу масштабів щодо обґрунтування цілей і завдань, напрямків програми та поетапності їх реалізації, наближення ресурсів у конкретних структурах тощо.

Гіпотеза полягає в обґрунтуванні методичних рекомендацій та рекомендацій. Поняття мети не має чіткого сприйняття. Його філо­софська інтерпретація – досягнення ідеальної внутрішньомотиваційної теми. Бажаною ціллю в такому випадку буде якась ідеальна або ідеальна ціль. Досягнення ідеальних цілей у природі, поленчищі та розвитку суспільного виробництва практично неможливе. Він тільки їх побачить, подивиться на них. На практиці вони планують і реалізують цілі, для цього розробляють і реалізують систему заходів і завдань.

Метою дослідження є моделювання розвитку менеджменту співпраці університетів.

Методика дослідження загальних та спеціальних методів досліджен­ня: логічний аналіз та порівняльний аналіз у розкритті засад наукової сутності університетського співро­бітництва; метод індукції викорис­товувався для формально-логічних узагальнень, що дозволяє сформу­лювати загальний висновок на основі аналізу окремих фактів і явищ, метод дедукції використову­вався для отримання непрямих (часткових) висновків на основі аналізу загального процесу, метод абстрагування, що використовується для ідентифікації процесів через нехтування логічними явищами.

Висновки та перспективи дослід­ження. Сформульовано теоретико-методичну підготовку менеджменту міжнародних університетів, які беруть участь у максимізації взаємо­доповнюваності ресурсів та мінімі­зації інституційної несумісності.

Ключові слова: університет; інтеграція; менеджмент; кооперація; дерево цілей; розробка програми; синергетичний ефект; асоціація.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографії авторів

Юрій ВІТКОВСЬКИЙ, Державний біотехнологічний університет, Харків, Україна

Doctor Economy of Science, Professor, Professor of the Department of Global Economy, Scopus Author ID: 57209541265, ResearcherID: G-6312-2017

Рафал РЕБІЛАС, Університет WSB, Домброва Гурнича, Польща

PhD, Vice-Rector for International Relations 

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-07-13

Номер

Розділ

Articles