УПРАВЛІНСЬКІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.30857/2415-3206.2023.1.7Анотація
ВСТУП. Актуальність обговорення управлінських інструментів для підтримки та відновлення промисловості України надзвичайно важлива в контексті сучасних викликів, що стоять перед країною. У зв'язку з геополітичними та економічними змінами, Україна стикається з необхідністю ефективно використовувати ресурси та інструменти для підтримки та оновлення свого промислового сектору з метою створення стійкої економіки та вирішення загроз національній безпеці.
ГІПОТЕЗА ДОСЛІДЖЕННЯ полягає в тому, що ефективне управління інструментами для підтримки та відновлення промисловості може сприяти створенню стійкої економіки в Україні та допомогти країні подолати складні виклики, пов'язані з геополітичними та економічними факторами.
МЕТОЮ цього дослідження є аналіз та пропозиція ефективних стратегій та інструментів управління для підтримки та відновлення промислового сектору України, з акцентом на сприянні економічній стійкості та вирішенні викликів, що виникають у зв'язку з геополітичними та економічними факторами.
МЕТОДИ. Для проведення дослідження використано наступні методи: аналіз літературних джерел, документальний аналіз, системний аналіз, експертні опитування, компаративний аналіз та моделювання сценаріїв.
РЕЗУЛЬТАТИ. Проведене дослідження виявило, що ефективне управління інструментами для підтримки та відновлення промисловості є ключовим для створення стійкої економіки в Україні і може допомогти країні подолати складні виклики, пов'язані з геополітичними та економічними факторами. Результати також підтвердили важливість реалістичних цілей, балансованого розподілу ресурсів, системи моніторингу та оцінки, створення інвестиційного клімату, а також співпраці з партнерами для успішної реалізації програм відновлення.
ВИСНОВКИ. Висновок дослідження вказує на те, що ефективне управління інструментами для підтримки та відновлення промисловості України є критично важливим для подолання сучасних економічних та геополітичних викликів та створення стійкої економіки. Для досягнення успіху в цьому завданні, необхідно встановити реалістичні цілі, розподіляти ресурси обґрунтовано, впроваджувати систему моніторингу, сприяти інвестиційному клімату та активно співпрацювати з партнерами на національному та міжнародному рівнях.
КЛЮЧОВІ СЛОВА: управлінські інструменти; підтримка промисловості; відновлення; економіка; конфлікт; геополітичні фактори; ресурси; моніторинг; інвестиції; співпраця.