АНАЛІЗУВАННЯ СТАНУ ІННОВАЦІЙНОЇ ПРОЄКТНОЇ КООПЕРАЦІЇ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА

Автор(и)

  • Олег РИБКА Київський національний університет технологій та дизайну, Україна

DOI:

https://doi.org/10.30857/2415-3206.2024.2.8

Анотація

ВСТУП І МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ. Взаємодія бізнесу і влади є запорукою ефективності відбудови націо­нального господарства. Мету дослідження обґрунтовано, як аналізування стану інноваційної проектної діяльності державно-приватного партнерства.

МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ. Аналізування стану іннова­ційної спільної проєктної діяль­ності базувався на використанні методів статистичного аналізу, групування, методу струк­турно-логічного аналізу та графічного для демонстрування результатів.

ВИКЛАД ОСНОВНОГО МАТЕРІАЛУ. Досвід роз­винутих країн світу, та проведений аналіз стану інноваційної проектної кооперації, доводить, що форма взаємодії «держава-бізнес» може забезпечити успішну реалізацію проектів у галузях національної економіки. Проте існує необхідність впровад­ження заходів з усунення перешкод активізації державно-приватного партнерства та відповідно, формування інституційного забезпечення даного процесу в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови економіки України.

РЕЗУЛЬТАТИ. Перспективами досліджень в напрямку розвитку процесів державно-приватного партнерства є розроблення та впровадження дієвого інструментарію та механізмів зацікавленості державних інституцій у реалізації такого виду спільної діяльності.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: взаємодія; державно-приватне партнерство; інновації; інвестиційна привабливість; сталий розвиток; співпраця; спільна діяльність; коопе­рування; концесійні договори; партнерські відносини.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

##submission.downloads##

Опубліковано

2025-07-08

Номер

Розділ

Articles