Подання

Цей журнал в даний час не приймає рукописів від авторів.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Рукопис статті з розширеними анотаціями українською та англійською мовами (роздрукований з електронного варіанта статті (файлу), підписаний авторами, в 2 (двох) примірниках). Один примірник передається для редакторської роботи та рецензування.
  • Електронний варіант статті українською мовою, який після рецензування повертається автору на переклад, який має бути офіційно засвідчений бюро перекладів. Файл статті повинен мати таку назву (англ. мовою): П.І.Б. (автора статті англ. мовою) Наприклад: Stat.:Karpenko_Stat
  • Електронний файл та роздрукований варіант інформації про автора (-ів) подається англійською мовою. Фото авторів обов’язкове, розмір фотографії 3х4, формат файлу jpg. Файл інформації повинен мати таку назву (англ. мовою): П.І.Б. (автора статті англ. мовою) Inform_engl. Наприклад: Karpenko_ Inform_engl.

     

    Англійською мовою

    Українською мовою

    Російською мовою

    Прізвище, ім’я, по батькові

     

     

     

    Науковий ступінь

     

     

     

    Учене звання

     

     

     

    Посада

     

     

     

    Місце роботи (вищий навчальний заклад, кафедра без скорочень)

     

     

     

    Scopus Author ID

     

    ORCID (https://orcid.org/)

     

    ResearcherID (http://www.researcherid.com)

     

    Адреса надсилання видання

     

    Телефон

     

    Електронна адреса

     

    Фото автора

     

     


  • Оригінал платіжного документу, який засвідчує оплату за публікацію. Оплата здійснюється після рецензування та прийняття статті до друку.

  • Договір з підписами авторів про те, що надіслана стаття не друкувалася і не подана до інших видань.
  • Рецензія на статтю, підписана доктором наук за напрямом наукової діяльності (підпис рецензента повинен бути засвідчений установою).
  • Заява на друк.

Керівництво для авторів

Якщо ви не хочете користуватися OJS - статті приймаються за адресою: 

01011, Україна, м. Київ, вул. Мала Шияновська  (Немировича-Данченка), 2, корп. 1

Редакційна колегія журналу "Менеджмент" приймає до розгляду наукові статті авторів за матеріалами досліджень і науково-технічних розробок. Подані статті розглядаються редакційною колегією журналу "Менеджмент", і після отримання позитивної рецензії приймаються до публікації.

До друку приймаються рукописи, які раніше не були опубліковані в друкованих та електронних виданнях. Передрук та інше використання публікацій журналу здійснюється тільки за погодженням із редакцією журналу «Менеджмент» та обов’язковим посиланням на джерело.

Автор несе відповідальність за додержання вимог при підготовці матеріалів, у тому числі норм авторського права, достовірність наведених фактичних даних, у тому числі цитат, посилань на джерела та норми права, імен та назв.

Автор, подаючи матеріали, надає право редакції опубліковувати (розміщати) поданий рукопис у друкованому та електронному вигляді; оприлюднювати та розповсюджувати в будь-який спосіб подані до редакції матеріали в друкованому та електронному вигляді; опубліковувати подані матеріали як складові частини тематичних збірників; на рецензування, редагування, відхилення поданих для опублікування матеріалів.

Автор дає згоду на те, що пряме чи опосередковане використання редакцією поданих матеріалів здійснюється без виплати авторської винагороди, а також відмовляється від права на одержання грошової суми від продажу примірників журналу.

Стаття друкується англійською (польською) мовами та повинна супроводжуватися розширеними анотаціями українською та англійською мовами(не менше 1800 знаків) з розкриттям всіх структурних елементів статті англійською (польською) мовами (у відповідності до наказу МОН України від 15.01.2018 р. № 32 «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України»).

ВИМОГИ ДО СТРУКТУРИ ТА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:

 –          прізвище, ім’я та по-батькові автора (співавторів) – повністю, без скорочень, вчене звання, вчена ступінь, точна назва посади та місця роботи (повна назва кафедри або іншого структурного підрозділу, без абревіатур), робоча та домашня поштові адреси з індексами, електронна адреса (дуже бажано особиста, а не кафедральна), робочій, домашній та мобільний номери телефонів, основні наукові інтереси;

—           анотація двома мовами (укр., англ.); ключові слова (словосполучення) – теж двома мовами, 5-8 позицій (не з назви);

Структура розширених анотацій англійською та українською мовою (не менше 1800 знаків), що складаються з наступних розділів:

Вступ і мета дослідження: слід чітко описати логічне обґрунтування для проведення дослідження, виходячи з попередніх робіт по відношенню до досліджуваної. Цей розділ повинен закінчуватися твердженням конкретного питання, що вирішується або висунутою гіпотезою.

Далі слід вказати мету дослідження.

Методи дослідження: слід перерахувати використовувані методи, не вдаючись у великі методичні подробиці і позначити найбільш важливі результати.

Результати: слід перерахувати основні результати без вступу. У дужках слід додавати тільки основні статистичні дані. Не потрібно приводити висновки.

Висновки: необхідно надати ключові висновки якомога чіткіше. Можна включати короткий, більш загальне тлумачення результатів та / або конкретні рекомендації для подальших досліджень.

Структура тексту статті: постановка проблеми та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями; аналіз останніх публікацій по проблемі; невирішені частини дослідження, мета дослідження, виклад основних результатів та їх обґрунтування; висновки та перспективи подальших досліджень;

—      всі структурні розділи по тексту мають бути виділені жирним шрифтом;

—      всі статистичні дані мають бути підкріплені посиланнями на джерела;

—      всі цитати мають закінчуватися посиланнями на джерела;

—      посилання на підручники та науково-популярну літературу є небажаними;

—      посилання на власні публікації є не бажаними і допускаються лише в разі нагальної потреби;

—      якщо в огляді літератури або далі по тексту Ви посилаєтесь на прізвище вченого – його публікація має бути у загальному списку літератури після статті;

—      вторинне цитування не дозволяється! Якщо Ви цитуєте Адама Сміта – то посилання має бути саме на Сміта, а не на автора, який читав Сміта;

—      інтервал – 1,15; шрифт – 12 пт. Поля – по 2 см з кожного боку. Лише Microsoft Word, doc, docx. Шрифт – Times New Roman. Всі нетекстові об’єкти мають бути побудовані із застосування засобів Microsoft Word (Microsoft Excel Chart, Microsoft Equation тощо). При побудові графіків майте на увазі, що журнал є чорно-білим;

—      у формулах – лише найрозповсюдженіші символи із стандартного набору;

—      таблиці мають бути пронумеровані, кожна повинна мати назву;

—      всі рисунки та графіки мають бути пронумеровані та мати назву;

список джерел – не менше 10 позицій, мовами оригіналу, оформляється згідно з ДСТУ 8302:2015 та ДСТУ 3017: 2015. У тексті рукопису посилання на літературу ставляться в квадратні дужки.

Окремо подається References списку літератури оформленого за вимогами:

 транслітерація с укр — http://www.fotosav.ru/services/transliteration.aspx

 Редакція лишає за собою право на незначне редагування та скорочення, зберігаючи при тому головні висновки та авторську стилістику.

 СТАТТІ, ОФОРМЛЕНІ БЕЗ ДОТРИМАННЯ ЗАЗНАЧЕНИХ ВИМОГ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ !

 Остаточний висновок щодо публікації схвалює редакційна колегія журналу та повідомляє автора (-ів) телефонним дзвінком або повідомленням по електронній пошті.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.