МОДЕЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОЄКТІВ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА
DOI:
https://doi.org/10.30857/2415-3206.2025.1.6Анотація
ВСТУП. Парадигма концепції державно-приватного партнерства знаходиться у стадії становлення в сучасних умовах. Історично формування теоретичних засад державно приватного партнерства розпочалося з узагальнення діяльності служб міського господарства, поступово проникаючи по мірі зростання значимості для суспільства у сферу транспортних послуг, будівництва, соціальної сфери та інших галузей з середини ХІХ ст, проте початок її активного використання на практиці припав лише на 90-ті роки минулого століття.
ГІПОТЕЗА ДОСЛІДЖЕННЯ полягає в моделюванні ефективності управління розвитком проєктів державно приватного партнерства через призму аналізування громадської позиції на процес і результат державно приватного партнерства у різних галуззях.
МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ процесів ефективного управління розвитком проєктів державно-приватного партнерства.
МЕТОДИ: методи аналізу та синтезу, узагальнення та наукової абстракції. Комплексний підхід і діалектичні принципи дозволили виявити сутнісні характеристики досліджуваних процесів, форми їхнього прояву, виділити властиві їм протиріччя й визначити тенденції їхнього розвитку
РЕЗУЛЬТАТИ. Висунуто і доведено гіпотезу про взаємозалежність субєктів кооперування та громадської позиції, що виникає під час реалізації державно-приватних відносин, на основі моделювання за етапами виконання партнерських проектів.
КЛЮЧОВІ СЛОВА: громадськість; взаємодія; державно-приватне партнерство; інновації; інноваційні моделі; інтеграція; управління інноваційним розвитком; потенціал.